Havel Vladimír (Malšovice 1904 - 1986)
Pohled na Okoř, signováno a datováno vlevo dole Vladimír Havel 52, olej/plátno, 60,5 x 80,5 cm, rám (Šm)
19.09.2015 - 15:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |